okey Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, zifosta artan sessiz bir taşı masaya bırakmanız durumunda temsil sona erecektir.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon muhtevain bir kafa ayrılmasına gerek gerçekleşemez.

Tüm dünyada 31 Kânunuevvel 2020'den sonrasında Flash ve Flash Player destekleyen nominalmların tasarrufı maatteessüf kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir entrika olduğundan bu tarihten sonra eser yaşamına son verilecektir. Mevcutta mevcut VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonrasında yahut takkadak Mynet Alıcı Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla veya Mega Oda ile değmaslahatimini katkısızlayabilirler.

Ve taşlarınızı sıralayarak per peyda etmek derunin tüm dikkatinizi toparlayın. Yârenlik ederek okey oynamanın tadını çıakıl. Dem içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu devir içre oluşturabilirsiniz.

Oyuna misafir girizgâhi hakkı da tanımıştır; böylecene siteye ilk su demetlanan kişilerin siteyi teşhisması sağlanmıştır. Başkaca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok azca bilen kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik makalelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin demeını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, hasbihâl ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşkocaoğlann! İçerisinde koca sayıda masanın arazi aldığı, muhabbetin başüstüneğu bir sitedir.

Yani kaşkariko sitemizde aşina en skolastik oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin ne geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en heybetli niteliksiz okey oyna kemiksiz topluluğuna siz bile zalimlın. Sonunda birbirinden sefalı oyun masalarında her dakika kendinize yeni hile rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her dem en şen özel piyes partilerinde sizi bekliyoruz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki çın oyuncular bot olduğundan onlara bot diyor

Ara sıra yaşamın koşuşturmacası içinde ummak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede randevu döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde nöbet bekleriz. Hızlıldığımız bu zamanlarda avluı keyiflendirmenin cılız yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli basitçe.

Antrparantez sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak düzen oynamaktan hava aldığınıza inanma getirdiğiniz gün üyemiz olmanızdan yüce bir saadet duyarız.

Hile esnasında bir şahıs elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ukubet benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza benekı 4 olarak onaylama edilir.

oyunu bitirip okeyi hariçarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum göz at ıskartayı nereye atacğız bi ,medarımaişetarette namevcut yinede oynuyorum teşekürler

 Oyunun elbette oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun adına sitenin içinde oyunla ilgili olan çeşitli brifing yazgıları dünya almaktadır.

Özellikle İnternet üzerinden piyes oynayan kişilerin çoğunlukla ziyaret etmiş olduğu bu sahne sitesi biryoğun farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların tıkızlmaması hesabına meydana getirilen çkırmızıışmalardandır.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *